Promocja Wykładzin Obiektowych

Promocja Wykładzin

Promocja Wykładzin Obiektowych 2017

Promocyjna oferta na elastyczne wykładziny obiektowe rekomendowane do szkół, przedszkoli, urzędów, szpitali, gabinetów lekarskich, budynków administracyjnych oraz innych obiektów o dużym natężeniu ruchu pieszych. Oferta trwać będzie do wyczerpania zapasów.

Promocja wykładzin dotyczy heterogenicznych, elastycznych podłóg PCW o najwyższej klasie ścieralności – Orion Mat, Lupus i Flexar.

*Promocyjne ceny dobierane są indywidualnie. Skontaktuj się z nami za pomocą Formularza Kontaktowego. W nagłówku wiadomości wpisz np. „Promocja Orion Mat”, podaj metraż i miejscowość planowanej inwestycji.

ORION MAT

Wielowarstwowa, elastyczna wykładzina o grubości 2,2 mm z warstwą uzytkową 0,5 mm. Orion Mat  rekomendowana jest do pomieszczeń mieszkalnych o wysokiej intensywności użytkowania, do  obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu oraz w pomieszczeń wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną. Matowa powierzchnia wykładziny nadaje jej nowoczesny wygląd.

Lentex Lupus

LUPUS

Elastyczna, heterogeniczna wykładzina oparta o warstwy spieniane o całkowitej grubości 2,50 mm oraz warstwie użytkowej 0,70 mm. Połączenie to sprawia, iż posiada ona właściwości poszukiwane przez użytkowników indywidualnych (miękkość, wygłuszenie dźwięków), jak i przez specjalistów budownictwa (wytrzymałość, odporność na ścieranie).

FLEXAR

Wielowarstwowa, elastyczna wykładzina PCW o grubości 2,0 mm oparta na warstwach litych z warstwą użytkową 0,8 mm o matowym wykończeniu. Może być stosowana w budownictwie mieszkaniowym w pomieszczeniach o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną.

Lentex Flexar

Promocja Wykładzin Elastycznych na rok 2017 | Firma Budowlana Greń | Sprzedaż i Montaż Wykładzin Obiektowych typu Tarkett, Lentex, Fara, Gerflor na terenie woj. śląskiego | Profesjonalne Instalatorstwo Wykładzin Podłogowych| Działamy na obszarze Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Chorzowa, Jaworzna, Katowic, Mysłowic, Rybnika, Sosnowca, Tychów, Zabrza i innych pobliskich miejscowości. Kopiowanie zawartości znajdującej się w serwisie bez zgody administratora jest zabranione |  © 2017 Firma Greń | Projekt i wykonanie MG