Wykładziny - Gabinet Lekarski | Podłogi z Atestem

Temat: Wykładziny Tarkett Gabinet Lekarski – Służba Zdrowia: Atestowane Podłogi Medyczne do przychodni, szpitali. Gumolit, gumoleum o podwyższonych standardach.

Wykładziny gabinet lekarski

Podłogi: Wymogi Sanitarne

Aktualne Przepisy

W myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z 2 lutego 2011 r.  „…gabinety lekarskie  powinny być wyposażone w podłogi z materiałów umożliwiających  łatwe mycie i dezynfekcję oraz połączone w sposób umożliwiający ich mycie i dezynfekcję (w praktyce z zakładką podłogi na ścianę,)…”

Jeśli chodzi o podłogi do placówek medycznych – nie ma lepszego rozwiązania od zastosowania elastycznych wykładzin PCW. Wykładziny PCW spełniają wszystkie w/w kryteria.

Charakterystyka Wykładzin

Krótki Opis

Podłogi do placówek medycznych poza restrykcyjnymi atestami sanitarno-higienicznymi powinny mieć również estetyczny wygląd oraz powinny być także łatwe w utrzymywaniu czystości – przy czym należy pamięać o stosowaniu  rekomendowanych  środków do utrzymania czystości oraz pielęgnacji podłóg – najlepiej polecanych przez producenta, bądż dystrybutora wykładzin. Idealnym rozwiązaniem są właśnie winylowe wykładziny PCW. Jednymi z popularniejszych producentów wykladzin obiektowych są; Forbo, Lino-Fatra, Tarkett, Gerflor czy Lentex. Przyjrzyjmy się nieco bliżej niektórym z w/w , a konkretnie wykładzinom z grupy Tarkett.

Wykładziny Tarkett Gabinet Lekarski

Wykładziny Tarkett: Granit i Optima

Produkty z rodziny IQ

Niewątpliwie można powiedzieć, że są to flagowe produkty szwedzkiej firmy Tarkett. Optima i Granit ze względu na bardzo dobrą jakość, mnogość unikalnych cech,  szereg specjalistycznych atestów – w tym m.in. atestesty higieniczne, bakteriobójcze, zdolności do samoregeneracji po drobnych zarysowaniach oraz  wielu innych stwierdzamy, że wykładziny Tarkett to najwyższa jakość produktów oraz trzeba dodać to, że idealne nadają się na podłogi do gabinetów lekarskich, szpitali, przychodni, a także wszędzie tam gdzie obowiązują wysokie standardy higieniczne. Więcej informacji o specjalistycznych wykładzinach do placówek medycznych można uzyskać na naszej oficjalnej stronie grenwykladziny.pl, natomiast po informacje ogólne zapraszamy do naszego bloga. Życzymy przyjemnej lektury.

Wykładziny Tarkett

© 2017 Firma Greń; Temat: Wykładziny Tarkett Gabinet Lekarski. Zajmujemy się specjalistycznym montażem w gabinetach lekarskich, szpitalach, klinikach, przychodniach i innych obiektach o wysokich standardach higienicznych. Zlecenia realizujemy na terenie woj. śląskiego. Kontakt; 42-500 Będzin, ul. Walki Młodych 3; email: firmagren@gmail.com; Tel 502-755-041