Wymiana wykładziny obiektowej

Wymiana wykładziny obiektowej na nową

Zmiana podłogi – czyli wymiana wykładziny ze starej na nową. Wbrew pozorom to może nie być wcale łatwa praca do wykonania, ponieważ często bywa tak, że stara powierzchnia posadzki jest bardzo mocno przytwierdzona i do zerwania jej będziemy potrzebować specjalistycznych narzędzi oraz fachowej wiedzy.

wymiana wykładziny obrazek 1
Wymiana wykładziny obrazek 2

Decydując się na zmianę podłoża musimy sporządzić gruntowny kosztorys –  począwszy od utylizacji starych wykładzin (wykładziny pcv, pcw pot. gumoleum lub gumolit), które są tworzywem sztucznym i niezbędne będzie zamówienie specjalnego kontenera, aż po końcowy zakup nowych pokryć podłogowych.

Wiele osób zastanawia się nad wyborem posadzki pomiędzy wykładziną, płytkami gresowymi a panelami podłogowymi lub inną podłogą drewnianą. Wybór jest bardzo trudny i każdy musi zdecydować sam, dostosowując do swoich indywidualnch potrzeb. Każda z w/w podłóg ma swoje wady i zalety. Gres np. jest bardzo mocny i trwały ale znów jest „zimny” i może być sliski, natomiast gres o  porowatej strukturze może być trudny w utrzymaniu czystości. Wykładzina jest gładka, twarda ale z drugiej strony jest o wiele łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż np. gres, który ma wiele fug. Dobrą alternatywą jest podłoga drewniana, która jest twarda i jednocześnie ciepła – idealna do pomeszczeń mieszkalnych ale niestety  nijak ją stosować np. w gabinetach lekarskich, dlatego jak było pisane wyżej: każdy musi dobrać indywidualnie podłogę do swoich własnych potrzeb.

Nasza firma zajmują się demontażem wszelkiego rodzaju podłoży oraz fachową instalacją wykładzin obiektowych – PCV oraz tekstylnych (dywanowych) wraz z wcześniejszym przygotowaniem posadzek. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte jest wieloma listami referencyjnymi.

Wymiana wykładziny – Zobacz także: Naprawa Wykładziny. Nasza firma zajmuję się profesjonalną wymianą wykładzin na całych powierzchniach oraz uszkodzonych fragmentach. Prace wykonujemy na Śląsku. Przyblizony obszar działania firmy: Będzin, Bytom, Czeladź, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lędziny, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świerklaniec, Sosnowiec, Tychy, Zabrze i inne miasta ościenne. © 2016 Firma Greń; 42-500 Będzin ul. Walki Młodych 3. Tel 502-755-041